Domki

Pośród lasu

Oddajemy Ci do dyspozycji przestrzeń, w której drzewa są niepoliczalne, a hałas robią tylko żurawie. Zasięg GPS do nas dochodzi, ale tylko trochę. Dlatego to tu odpoczniesz od codziennych informacji, nie oglądając telewizji i chowając telefon na dnie torby.

Stworzyliśmy Zielone Wrzosowisko po to, abyś poczuł niesamowitą bliskość natury, dzięki której będziesz mógł biegać boso po trawie, słuchać koncertów muchołówki białoszyjej, nucić szanty przy ognisku i urządzać sobie drzemkę na hamaku pod bukiem. 

Chcemy pokazać Ci miejsce na mapie Polski, gdzie nie będziesz narzekać na nudę, bo okolica umożliwia Ci rozmaitą aktywność fizyczną, którą może być wyprawa rowerowa, brodzenie w rzece i jeziorze, spływ kajakowy, spacer lub grzybobranie.

Oferujemy Ci pobyt w dwóch całorocznych domkach o powierzchni 60m2, umożliwiające swobodne funkcjonowanie sześciu osobom w jednym z nich i ośmiu osobom w drugim. Domki te są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, aby spędzony w nich czas był spokojny i wygodny. Nie bez powodu zostały tu zamontowane ogromne przeszklenia. Ukazują one Twoim oczom nietuzinkowy widok na Puszczę Borecką oraz rzekę Łaźnię Struga, sprawiając, że tempo dnia zwalnia, a Ty zaczynasz odpoczywać.  

Znajdziesz tu salon oraz aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, zmywarkę oraz niezbędne akcesoria do przyrządzania posiłków.

Na parterze znajduje się również łazienka, wyposażona w prysznic oraz suszarkę do włosów. 

Miłośnicy lokalnych produktów, mogą uśmiechnąć się do sąsiadów, którzy chętnie dostarczą wiejskie śniadania, z jajkami prosto od kur z puszczańskiego podwórka.

Sypialnie

Nasze domki zapewniają komfortowy nocleg sześciu dorosłym osobom lub rodzinom z dziećmi. Na antresoli znajduje się jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem, a na parterze druga sypialnia z pojedynczymi łóżkami oraz rozkładana sofa w salonie.  

Łóżka ubrane są w komplet pościeli, a także dla każdego gościa przygotowany jest zestaw ręczników.
Ogród

Nieustannie rozrastająca się przestrzeń po to, aby zapewnić Ci błogi odpoczynek. Znajdziesz tu miejsce na grilla, ognisko i dużo obszaru do leżenia na łące, aby móc w nocy oglądać gwiazdy.

Udogodnienia

Przygotowaliśmy dla każdego gościa miejscowe specjały, ale żeby Twój brzuch nie urządzał rykowiska, zapakuj więcej prowiantu, bo sklep tu przyjeżdża i to tylko w czwartki. 

Jeśli lubisz szybkie przebieżki po brakujące produkty, to w miarę wyposażony sklep znajdziesz w Świętajnie (10km), a market w Olecku (ok. 20km). 

Gdy najdzie Cię ochota na niegotowanie, możesz odwiedzić całkiem niezłą restaurację, która znajduje się  5km od nas w Folwarku Łęckim.

Zobacz jakie miejsce stworzyliśmy dla Ciebie.

Odwiedź nasz profil na Instagramie i Facebooku.